SEO

SEO

İnternetin ilk çıktığı dönemlerde bir internet sitesi sahibi olmak firmalar için çok büyük bir prestijken kişiler için asla ulaşılamayacak bir nokta gibi görünüyordu. Günümüzde ise web sitesi kalmayan firma değil kişiler bile neredeyse kalmadı. Hal böyle olunca, tüm Dünya üzerinde sayısız internet sitesi olduktan sonra asıl önemli olan konu önplana çıkmak oldu. Yani tek başına bir web sitesi artık yalnızca bir kartvizite, bir broşüre yazıldığı takdirde işe yarayacak durumdaysa, önplana çıkamıyorsa bu siteden verim alınamaz. Ulaşılabilir olmanın en iyi yöntemi günümüzde dijital reklam ve arama motoru optimizasyonu ( Search Engine Optimization ) yani kısaca SEO dur. SEO danışmanlığı hizmeti ile başta Google olmak üzere diğer tüm arama motorlarında yükselerek çok daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

 

SEO Fiyatlandırma

 

Seo optimizasyon fiyatlandırması yapmak için web sitenizin analizi yapılması ve bu analiz neticesinde sitenizin durumuna göre yapılacak olan çalışmalar belirlenerek hangi anahtar kelimeler üzerinde yoğunlaşılacağı, sitede ki eksiklikler ve diğer tüm faktörler belirlenir. Tüm bunlar neticesinde size özel bir fiyatlandırma yapılarak çalışmaya başlanır.

 

SEO nedir?

 

SEO arama motoru optimizasyonu ile web sitelerinizin arama motorlarında bulunan durumları iyileştirilir ve daha çok trafik alması sağlanır. Günümüzde artık bir web sitesi sahibi olmak erişilebilir olmak ve daha çok müşteri anlamına gelmiyor, web sitesini daha çok kitleye duyurmak ve en doğrusu doğru kitleye duyurmak çok önemli.

 

seo

 

SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

 

Günümüzde SEO çalışması yaptığını söyleyen bazı kişi ya da firma görünümlü gruplar maalesef Black Hat Seo adı verilen illegal ve sahte yöntemlerle web sitelerinizi Google ve diğer arama motorlarında bir numaraya taşıyacaklarını iddia ederler. Gerçek bir SEO çalışması tamamen kullanıcıya odaklı yapılırken, yapılan işlemler organik olmalı ve web sitelerinin arama motoruyla iletişimi güçlendirilmelidir.

Yani arama motorları, yazılan anahtar kelimeler ile uyuşan web sitelerini ziyaretçiye listelemeyi amaçlar ve bunu yaparkende doğru sonuçlar vermeye gayret gösterir. Eğer bir web sitesinin yapısında eksiklikler varsa arama motorları bunları tanımlayamaz, siteyi konuda yetkin görmez ve benzer sebepler neticesinde sonuçlarda daha üst sıralara çıkaramaz.

Biz, SEO Danışmanlığı hizmetimizle web sitelerini iyileştirerek ve arama motorlarının istediği normları kazandırarak arama sıralamalarında ilk sıralara taşıyoruz.

 

SEO Çalışması Size ve Firmanıza Ne Katar?

 

Dijital pazarlama yöntemleri arasında yer alan SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu ile başta Google olmak üzere arama motorlarında ilk sıralarda yer alırsınız. İlk sıralarda yer almak sadece daha çok müşteriye ulaşmanızı sağlamaz, doğru seo çalışması size;

 

-Güvenilirlik
(Arama sonuçlarında üst sıralarda çıkan firmaların ziyaretçilere daha çok güven verdiği kanıtlanmıştır)

-Kar artışı
(Seo ile doğru kişilere ulaşmak mümkündür, hatta daha doğrusu doğru kişilerin size ulaşması sağlanır)

-Olumlu imaj
(Diğer firmalardan her zaman daha çok ön planda olmak firmanız için olumlu bir imajdır)

-Başarı

(Hedefe daha hızlı ve daha kolay yoldan erişmenizi sağlar)

-Büyüme
(Hedef potansiyelinize ulaşmanızı sağlamasıyla birlikte büyüme kaçınılmazdır)

-Güç ve daha fazla ulaşılabilirlik sağlar.

(Kar artışları, müşterilerden gelen güven ve sadakat zinciri güç, ön sıralarda olmak ise daha fazla ulaşılabilirlik sağlar)